עברית|Русский|Español |English | דף הבית| מבצעים |תגובות אורחים |מפת האתר |צרו קשר

תגובות אורחים

שרית ואלי ד.

1 מרץ, 2013 - 24 יוני, 2014
בהחלטה ספונטנית יצאנו אני ואישי אל עבר טבריה והחלטנו בהתייעצות עם חברים להשתכן בארזים, מה שהתברר כאחד מנופשים היותר מבורכים שלנו, נהננו מכל רגע באירוח הנפלא שלכם, תודה רבה לצוות החם והמפנק, אנחנו בטח נחזור שנית .

גילת נחום

14 פברואר, 2013 - 5 מאי, 2014
אולי בפעם הראשונה שלי בטבריה ומעבר לחויה המדהימה של הנוף מהדירה, אני רוצה להודות לכם על הסובלנות, על האירוח הכי לבבי שיש וכמובן על זה שבזכותכם אני מכירה את החלקים הטובים ביותר של הצפון והכנרת בפרט .

מאיה ואלון צדוק

20 פברואר, 2013 - 9 דצמבר, 2014
על דבר אחד אני חייבת לפרגן והוא שילדיי המתוקים פשוט חזרו מותשים מחוויות ומשלל פינוקים אצלכם, אני ובעלי היינו רגועים ושלווים וזטוחים שנחזור בשנית ודאגנו כבר להמליץ לחברים . תודה מכל הלב, מאיה ועופר

אלה וויקטור דוד

31 דצמבר, 2012 - 4 יוני, 2014
מידי שנה אני יוצאת לנפוש בצפון והפעם החוויה הייתה הכי שלווה ונוגה שיכולה להיות, מיקום עם נוף מרהיב, חדר ברמה גבוהה והכי חשוב לי לציין את הפינוקים והיחס של הצוות המדהים, אין עליכם, ממליצה בחום . אלה

מרים כ.

5 יולי, 2012
משפחתי התארחה עם משפחה נוספת. קיבלנו 2 דירות קרובות, סלון גדול, אוויר טוב. הילדים נהנו בחצר, אני נהניתי עם חברתי, בקיצור מקום ממש נעים ונחמד.

דולב וליה

26 אוגוסט, 2012
שלום רב,
אנו דולב וליה בנות 7 ו-5. בשבוע הראשון של החופש בילנו חופשה בת 3 לילות במלון ארזים. מאוד נהנינו בחמי טבריה, מהחדר הנפלא והמרווח והכי כיף היה בשכשוכית שהזכירה לנו את המעיינות בירדן.
תודה רבה ונתראה בשמחות.

שבת רימון

19 ספטמבר, 2012
בילינו סוף שבוע בארזים. היינו מספר זוגות, נהנינו מכל רגע. דירות יפות ומרווחות. טיילנו וטבלנו בחמי טבריה כדאי ומשתלם.

אביגיל י.

6 נובמבר, 2012
התארחנו אצלכם סופ"ש, היה נהדר, שרות מעולה, חדרים מסודרים. היתה אווירה ביתית, ממליצים בחום, תודה רבה לכל הצוות נפגש בזמן הקרוב!

הזמן עכשיו

תאריך הגעה
תאריך עזיבה
מבוגרים
ילדים
תינוקות
שם:
דוא''ל:
מס' טלפון:
צור קשר
שם:
אנא מלאו את שמכם המלא
דוא''ל:
מס' טלפון:
תוכן הפנייה:
אנא הקלידו את הספרות: אנא הקלידו את הספרות
טעית בהעתקת הספרות. יש לנסות שוב
הודעתך נשלחה בהצלחה